Počet osob:

Letohrádek sv. Vojtěch

Letohrádek sv. Vojtěch Zpět na výpis objektů

Počátky - Pelhřimov - Vysočina

Domácí mazlíček
Lázně Wellness
Historický objekt
Cyklisté vítáni
Maximálně osob: 60
Minimálně osob: 1
Počet pokojů: 13
Sdílet / Srovnat  

Letohrádek sv. Vojtěch je prvorepublikový hotýlek s 13 pokoji ( z toho 3 apartmány), s restaurací a wellness. Ubytovat se zde můžete s pejskem. Venkovní posezení. Tenisové kurty, park, rybníky. Vhodné pro svatby a oslavy.

Letohrádek sv. Vojtěch
Letohrádek sv. Vojtěch

Počátky - Pelhřimov - Vysočina

Maximálně osob: 60
Minimálně osob: 1
Počet pokojů: 13

Letohrádek sv. Vojtěch je prvorepublikový hotýlek s 13 pokoji ( z toho 3 apartmány), s restaurací a wellness. Ubytovat se zde můžete s pejskem. Venkovní posezení. Tenisové kurty, park, rybníky. Vhodné pro svatby a oslavy.

Popis ubytování

Fotografie objektu
Letohrádek sv. Vojtěch - Letohrádek sv. VojtěchLetohrádek sv. Vojtěch - Letohrádek sv. VojtěchLetohrádek sv. Vojtěch - Venkovní posezení u fontánky před Letohrádkem sv. VojtěchLetohrádek sv. Vojtěch - Letohrádek sv. VojtěchLetohrádek sv. Vojtěch - Park Letohrádek sv. VojtěchLetohrádek sv. Vojtěch - Park Letohrádek sv. VojtěchLetohrádek sv. Vojtěch - Park Letohrádek sv. VojtěchLetohrádek sv. Vojtěch - Venkovní posezení u fontánky před Letohrádkem sv. VojtěchLetohrádek sv. Vojtěch - Park Letohrádek sv. VojtěchLetohrádek sv. Vojtěch - Venkovní posezení u fontánky před Letohrádkem sv. VojtěchLetohrádek sv. Vojtěch - Restaurace Letohrádek sv. VojtěchLetohrádek sv. Vojtěch - WellnessLetohrádek sv. Vojtěch - WellnessLetohrádek sv. Vojtěch - WellnessLetohrádek sv. Vojtěch - WellnessLetohrádek sv. Vojtěch - WellnessLetohrádek sv. Vojtěch - WellnessLetohrádek sv. Vojtěch - Konferenční sálLetohrádek sv. Vojtěch - Pokoj Vlasta BurianLetohrádek sv. Vojtěch - Pokoj Svatopluk BenešLetohrádek sv. Vojtěch - Apartmán Nataša Gollová

Na stránkách Bezva-ubytko.cz najdete výhodný pronájem chat a chalup na venkově i v přírodě, kouzelné pensiony pro romantické pobyty v lázních, kempy u vody i v na horách, apartmány spojené s poznávacími víkendy nebo na lyžařské ubytování. V databázi jsou roubenky, mlýn i myslivny. Klidné priváty, útulné sruby, chaty a chatky, staré kovárny, ubytování v soukromí, v horských apartmánech. Vyberte si pobyt u koní na farmách. Navštivte s námi Krkonoše , Krušné hory a jejich nejlepší hotely. Morava nabízí ubytování v chalupách i apartmánech s vínem a množstvím hradů, zámků a dalších historických objektů a oblastí jako např. Lednicko-Valtický areál. Cyklisté zase ocení ubytování v jižních Čechách, kde snadno přespí v penzionech nebo kempech pro ně určených za příznivé ceny. Kouzelná Šumava i příkré kopce Beskyd nabízí hezké ubytování na všech úrovních a můžete si sebou vzít i domácího mazlíčka, nemluvě o Krušných horách. Všude se ubytujete na chalupě, chatě či penzionu. Máte-li děti či doprovázíte osobu na vozíku či jinak zdravotně postiženou. Na Bezva-ubytko.cz si můžete jednoduše vybrat i z bezbariérových chat, chalup a penzionů. Pokud jsou pro vás české hory velké, můžete najít ubytování i v chatách a chalupách nebo Hotelích blízko skalních útvarů a skalních měst v Českém Švýcarsku, Prachovských skálách, Teplicko-adršpašských skálách. Podívejte se do skalnatých soutěsek a na Kokořínské pokličky. I tam si můžete vybrat chalupy, chaty a penziony k pronajmutí. Ubytování můžete vybírat podle oblastí Beskydy, Jeseníky, Jizerské hory, Jižní Čechy, Jižní Morava, Krkonoše Krušné hory, Lužické hory, Orlické hory, Severní Morava, Šumava, nezapomeňte ani na nádherné oblasti jako České Švýcarsko, Český ráj, Česká Kanada, Posázaví, Kokořínsko, Berounsko a další. Nezapomeňte se podívat na nově přidané objekty ze Slovenska včetně ubytování v Tatrách. U každého ubytování najdete kontakt na majitele.

Vyhledávání objektů