Počet osob:

Hotel Bobycentrum

Hotel Bobycentrum Zpět na výpis objektů

Brno - Brno - město - Jihomoravský kraj - Jižní Morava

Bez bariér
Domácí mazlíček
Maximálně osob: 4
Minimálně osob: 1
Počet pokojů: 140
Sdílet / Srovnat  

Hotel Brno Bobycentrum se nachází poblíž parku Lužánky a nedaleko centra města. V okolí hotelu lze bez potíží zaparkovat. Wifi v celém objektu zdarma.

Hotel Bobycentrum
Hotel Bobycentrum

Brno - Brno - město - Jihomoravský kraj - Jižní Morava

Maximálně osob: 4
Minimálně osob: 1
Počet pokojů: 140

Hotel Brno Bobycentrum se nachází poblíž parku Lužánky a nedaleko centra města. V okolí hotelu lze bez potíží zaparkovat. Wifi v celém objektu zdarma.

Popis ubytování

Fotografie objektu
Hotel Bobycentrum - Kavárna ShinyHotel Bobycentrum - Hotel Bobycentrum - Hotel Bobycentrum - Hotel Bobycentrum - Hotel Bobycentrum - Hotel Bobycentrum - Restaurace InspiraceHotel Bobycentrum - Pokoj s manželskou postelíHotel Bobycentrum - Hotel BobycentrumHotel Bobycentrum - ApartmánHotel Bobycentrum - Pokoj SuperiorHotel Bobycentrum - Twin pokojHotel Bobycentrum - Třílůžkový pokojHotel Bobycentrum - Výhled z okna pokojeHotel Bobycentrum - KoupelnaHotel Bobycentrum - Trezor

Na stránkách Bezva-ubytko.cz najdete výhodný pronájem chat a chalup na venkově i v přírodě, kouzelné pensiony pro romantické pobyty v lázních, kempy u vody i v na horách, apartmány spojené s poznávacími víkendy nebo na lyžařské ubytování. V databázi jsou roubenky, mlýn i myslivny. Klidné priváty, útulné sruby, chaty a chatky, staré kovárny, ubytování v soukromí, v horských apartmánech. Vyberte si pobyt u koní na farmách. Navštivte s námi Krkonoše , Krušné hory a jejich nejlepší hotely. Morava nabízí ubytování v chalupách i apartmánech s vínem a množstvím hradů, zámků a dalších historických objektů a oblastí jako např. Lednicko-Valtický areál. Cyklisté zase ocení ubytování v jižních Čechách, kde snadno přespí v penzionech nebo kempech pro ně určených za příznivé ceny. Kouzelná Šumava i příkré kopce Beskyd nabízí hezké ubytování na všech úrovních a můžete si sebou vzít i domácího mazlíčka, nemluvě o Krušných horách. Všude se ubytujete na chalupě, chatě či penzionu. Máte-li děti či doprovázíte osobu na vozíku či jinak zdravotně postiženou. Na Bezva-ubytko.cz si můžete jednoduše vybrat i z bezbariérových chat, chalup a penzionů. Pokud jsou pro vás české hory velké, můžete najít ubytování i v chatách a chalupách nebo Hotelích blízko skalních útvarů a skalních měst v Českém Švýcarsku, Prachovských skálách, Teplicko-adršpašských skálách. Podívejte se do skalnatých soutěsek a na Kokořínské pokličky. I tam si můžete vybrat chalupy, chaty a penziony k pronajmutí. Ubytování můžete vybírat podle oblastí Beskydy, Jeseníky, Jizerské hory, Jižní Čechy, Jižní Morava, Krkonoše Krušné hory, Lužické hory, Orlické hory, Severní Morava, Šumava, nezapomeňte ani na nádherné oblasti jako České Švýcarsko, Český ráj, Česká Kanada, Posázaví, Kokořínsko, Berounsko a další. Nezapomeňte se podívat na nově přidané objekty ze Slovenska včetně ubytování v Tatrách. U každého ubytování najdete kontakt na majitele.

Vyhledávání objektů