Počet osob:

Hotel *** Star 1 a Hotel *** Star 2

Hotel *** Star 1 a Hotel *** Star 2 Zpět na výpis objektů

Háj u Loučné pod Klínovcem - Chomutov - Ústecký kraj - Krušné hory

Bez bariér
Domácí mazlíček
Pro děti
Cyklisté vítáni
Na horách
Maximálně osob: 31
Minimálně osob: 1
Počet pokojů: 12
Sdílet / Srovnat  

Hotely se nacházejí v malebném prostředí Krušných nedaleko horského rybníka. Útulné ubytování a výborná kuchyně. To správné místo pro Vaši aktivně relaxační dovolenou.

Hotel *** Star 1 a Hotel *** Star 2
Hotel *** Star 1 a Hotel *** Star 2

Háj u Loučné pod Klínovcem - Chomutov - Ústecký kraj - Krušné hory

Maximálně osob: 31
Minimálně osob: 1
Počet pokojů: 12

Hotely se nacházejí v malebném prostředí Krušných nedaleko horského rybníka. Útulné ubytování a výborná kuchyně. To správné místo pro Vaši aktivně relaxační dovolenou.

Popis ubytování

Fotografie objektu
Hotel *** Star 1 a Hotel *** Star 2 - Hotel *** Star 1_pohled od rybníkaHotel *** Star 1 a Hotel *** Star 2 - Hotel *** Star 1_pohled od silniceHotel *** Star 1 a Hotel *** Star 2 - Hotel *** Star 2_ pohled od rybníkaHotel *** Star 1 a Hotel *** Star 2 - Hotel *** Star 2_ pohled od silniceHotel *** Star 1 a Hotel *** Star 2 - restauraceHotel *** Star 1 a Hotel *** Star 2 - vinárnaHotel *** Star 1 a Hotel *** Star 2 - rautHotel *** Star 1 a Hotel *** Star 2 - pokoj_pohled od dveříHotel *** Star 1 a Hotel *** Star 2 - pokoj_pohled od oknaHotel *** Star 1 a Hotel *** Star 2 - pokoj_Star 2Hotel *** Star 1 a Hotel *** Star 2 - příroda okolo Hotelů *** Star 1, 2Hotel *** Star 1 a Hotel *** Star 2 - koupelnaHotel *** Star 1 a Hotel *** Star 2 - venkovní whirlpoolHotel *** Star 1 a Hotel *** Star 2 - Hotel *** Star 1Hotel *** Star 1 a Hotel *** Star 2 - Hotel *** Star 2Hotel *** Star 1 a Hotel *** Star 2 - Hotel *** Star 2_ovečky s Klínovcem

Na stránkách Bezva-ubytko.cz najdete výhodný pronájem chat a chalup na venkově i v přírodě, kouzelné pensiony pro romantické pobyty v lázních, kempy u vody i v na horách, apartmány spojené s poznávacími víkendy nebo na lyžařské ubytování. V databázi jsou roubenky, mlýn i myslivny. Klidné priváty, útulné sruby, chaty a chatky, staré kovárny, ubytování v soukromí, v horských apartmánech. Vyberte si pobyt u koní na farmách. Navštivte s námi Krkonoše , Krušné hory a jejich nejlepší hotely. Morava nabízí ubytování v chalupách i apartmánech s vínem a množstvím hradů, zámků a dalších historických objektů a oblastí jako např. Lednicko-Valtický areál. Cyklisté zase ocení ubytování v jižních Čechách, kde snadno přespí v penzionech nebo kempech pro ně určených za příznivé ceny. Kouzelná Šumava i příkré kopce Beskyd nabízí hezké ubytování na všech úrovních a můžete si sebou vzít i domácího mazlíčka, nemluvě o Krušných horách. Všude se ubytujete na chalupě, chatě či penzionu. Máte-li děti či doprovázíte osobu na vozíku či jinak zdravotně postiženou. Na Bezva-ubytko.cz si můžete jednoduše vybrat i z bezbariérových chat, chalup a penzionů. Pokud jsou pro vás české hory velké, můžete najít ubytování i v chatách a chalupách nebo Hotelích blízko skalních útvarů a skalních měst v Českém Švýcarsku, Prachovských skálách, Teplicko-adršpašských skálách. Podívejte se do skalnatých soutěsek a na Kokořínské pokličky. I tam si můžete vybrat chalupy, chaty a penziony k pronajmutí. Ubytování můžete vybírat podle oblastí Beskydy, Jeseníky, Jizerské hory, Jižní Čechy, Jižní Morava, Krkonoše Krušné hory, Lužické hory, Orlické hory, Severní Morava, Šumava, nezapomeňte ani na nádherné oblasti jako České Švýcarsko, Český ráj, Česká Kanada, Posázaví, Kokořínsko, Berounsko a další. Nezapomeňte se podívat na nově přidané objekty ze Slovenska včetně ubytování v Tatrách. U každého ubytování najdete kontakt na majitele.

Vyhledávání objektů